GINOP 3.2.2.

A Seacon Europe a Modern vállalkozások programja keretén belül kedvezményes termékeket és szolgáltatásokat ajánl a programban résztvevő vállalkozók és vállalkozások számára.
Klikk a listához!

Friss hírek

Nyitott FIWARE Accelerator pályázatok vállalkozásoknak -- segítségnyújtás a Seacon Europe-tól
Az Európai Unió (EU)  FI- WARE Accelerator Prog- ramja internetes alkalma- zásokat fejlesztő európai vállalkozások megerősí- tését célozza.Olvasson továb ...

Karrier

Állásajánlataink

SeaCon Europe székesfehérvári székhelyére munkatársat keres az alábbi pozícióra:

.NET fejlesztő

Elvárások:
Legalább 3 év tapasztalat C#/.NET fejlesztésben
ASP.NET ismerete
Microsoft SQL Server ismerete
Webes technológiák ismerete (JavaScript, JQuery, CSS, stb.)
Többrétegű alkalmazásfejlesztésben való jártasság
Verziókezelő használata
Önálló munkavégzés

Előnyök:
Jártasság agilis szoftverfejlesztésben
ASP.NET MVC ismerete
Ext.NET ismerete
Bootstrap ismerete
rendszerüzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés
Nyitott légkör
Szakmailag értékes feladatok
K + F munka

Senior Java fejlesztő

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Magabiztos ismeretek programozás, logika, adat struktúrák, algoritmusok terén
Minimum 2-3 éves releváns Java-fejlesztői tapasztalat
Webes alapú fejlesztői ismeretek: HTML, Java Script, JSP, JSF
Adatbázis kezeléssel kapcsolatos ismeterek, SQL tudás

Előnyt jelent a következők ismerete:
JPA technológia
Junit framework
Glassfish vagy Tomcat szerver
Netbeans IDE

Feladatok:
Szoftverfejlesztés JAVA környezetben
Szoftvertervezés, üzleti logika implementálása
Együttműködés a terméktervező csapattal

K + F munka

A szakmai önéletrajzzal kiegészített jelentkezéseket a seacon (kukac) seacon.hu e-mail címre küldött levélben várjuk.
Oldal nyomtatása